Hania Bernard

Od 20 lat lektorka języka angielskiego w Studium Nauczania Języka Angielskiego dla Doktorantów i Pracowników UAM (obecnie w strukturach Szkoły Językowej UAM), egzaminatorka egzaminów państwowych (gimnazjum i matura), egzaminatorka międzynarodowych egzaminów Cambrigde ESOL dla młodzieży i dorosłych oraz tych dedykowanych najmłodszym YLE. W szkołach prywatnych uczyła również z powodzeniem maluchy w wieku 5-7 lat w oparciu o własny program nauczania.

Ania Gębka-Suska

Anglistka, autorka materiałów dydaktycznych i trener kreatywnego myślenia, założyła pierwszą w Poznaniu prywatną szkołę języka angielskiego dla dzieci i przez 18 lat była w niej metodykiem. W 1994 stworzyła jeden z pierwszych w Polsce podręczników do j. angielskiego dla dzieci p. tyt. ”Playground”. Ma ambicje przenieść najlepsze praktyki z prywatnych szkół językowych do szkół publicznych. Jest autorką niniejszego projektu.

Katarzyna Gniadek

Absolwentka WSP w Zielonej Górze na kierunku nauczanie początkowe oraz Uniwersytetu im A. Mickiewicza w Poznaniu na wydziale matematyki. Pracuje zarówno z dziećmi wieku młodszego, uczniami starszymi z „podstawówki”, jak również z młodzieżą gimnazjalną. W pracy zawodowej stara się rozwijać twórczą aktywność uczniów , a prywatnie „sprawdzać się” na niwie plastycznej. Pracuje w Zespole Szkół w Gościejewie.


Agnieszka Jazdon

Absolwentka Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu na wydziale filologii angielskiej. Nauczycielka języka angielskiego w szkole podstawowej w Puszczykowie i w szkole prywatnej w Mosinie. Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęła w 2006 roku. Stara się podążać za nowymi nurtami w nauczaniu, nie boi się nowości, ale też ufa doświadczeniu starszych. Jest mamą dwóch wspaniałych chłopców.


Agnieszka Kostrzewa

Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Kaliszu. Od lat związana ze Szkołą Podstawową w Dobieszczyźnie, w której uczy dzieci w klasach 0-VI. Ambitna, pracowita, kreatywna. Praca jest jej pasją, dlatego nigdy nie stoi w miejscu. Uważa, że zawód nauczyciela to ciągłe poszukiwanie, dlatego uczestniczy w wielu konferencjach, warsztatach, szkoleniach metodycznych, aby nie pozostawać w tyle i zawsze być "na bieżąco". Nigdy nie daje za wygraną. Jest uparta i konsekwentna.
Mama dwóch chłopców, żona i pani domu, którego urządzanie jest jej dodatkowym hobby. W wolnych chwilach pielęgnuje ogród i gra w karty.


Jo Haracz-Lewandowska

I've been involved in ESL for over 15 years (yikes - time flies when you're having fun!) and working with Young Learners is something I particularly enjoy - a great excuse to sing and dance.
Since I started learning Italian from scratch I've rediscovered what it's like to be on the other side of the table - and doing the learning not the teaching - it's certainly changed my approach to my students, regardless of whether they're big or small.
My dream is to live by the sea and fly my kite on the beach on windy days.
Jo prowadzi zajęcia z języka angielskiego w prywatnej szkole językowej Ewa-i-Jo.


Radosława Jurga

Ukończyła studia licencjackie w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z przedszkolną – Wydział Humanistyczny Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku, studia wyższe magisterskie – uzupełniające w zakresie nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym – Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, studia podyplomowe w zakresie Historii i Wiedzy o Społeczeństwie – Wydział Historyczny Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Kurs kwalifikacyjny w zakresie oligofrenopedagogiki. Od ponad 30 lat pracuje w Zespole Szkół w Gościejewie, a doświadczenie zawodowe z małymi dziećmi i uczniami gimnazjum pozwala jej podejmować nowe wyzwania.


Zuzanna Klimek

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nauczycielka języka angielskiego, choć częściej myśli o sobie: performerka. Uważa, że nauczanie języka obcego wymaga ogromnej elastyczności i otwartości na zmiany. Jej przychodzi to z łatwością. Buntowniczka, nie lubi podręczników, które ograniczają nauczycieli. Właśnie z tego powodu bierze udział w Projekcie, bo stwarza on szanse na rozwój i pobudza kreatywność nauczycieli. Ambitna. Kocha swoją pracę. Uczy dzieci w wieku 6-13, choć jej wielką pasją jest przygotowywanie maturzystów do egzaminu dojrzałości i konwersacje z dorosłymi, czemu oddaje się bez reszty w wolnych chwilach. W ramach wolontariatu prowadzi zajęcia dla maturzystów w jednej z kaliskich parafii.Prywatnie mama dwóch chłopców i żona szefa kuchni. Marzy jej się podróż do wschodniej Azji. Uwielbia gotować, czytać książki i chodzić do kina na polskie filmy.


Beata Mazari

Absolwentka filologii polskiej i filologii angielskiej. W zawodzie nauczyciela pracuje od 10 lat.Obecnie prowadzi zajęcia w Zespole Szkół w Gościejewie oraz w prywatnym przedszkolu. Jest zwolenniczką wszelkich inicjatyw mających na celu poprawę i urozmaicenie nauki języka angielskiego wśród dzieci i młodzieży.


Maria Moderska

Absolwentka Middlesex University w Londynie, kierunku Teaching English as a Foreign Language with Italian oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunku Intercultural Communication. Nauczyciel angielskiego i włoskiego, dla którego nauka języka obcego powinna być przede wszystkim wspaniałą przygodą i nowym spojrzeniem na świat. Kocha podróżować i poznawać obce kultury.


Arleta Mytko

Arleta, która mimo, a może dzięki swojej wiekowej dojrzałości, ciągle podejmuje nowe wyzwania. Prowadzi nauczanie wczesnoszkolne w Szkole Podstawowej w Dąbrówce.


Patrycja Radomska

Ukończyła filologię angielską. Jest też świeżo upieczoną absolwentka wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Uczy języka angielskiego od blisko 4. Pracuje z przedszkolakami, dziećmi szkoły podstawowej oraz gimnazjalistami. Uwielbia stosować różne formy i metody nauki . Stara się przekazywać wiedzę w ciekawy sposób i zarażać swoją sympatią do języka angielskiego. Pracuje w Szkole Podstawowej w Tarnowie.


Dorota Stawikowska

Entuzjastyczny nauczyciel języka angielskiego. Ukończyła edukację wczesnoszkolną z językiem angielskim oraz filologię angielską w Zakładzie Filologii Angielskiej na WPA UAM w Kaliszu. Była lubianym lektorem w szkole językowej English in Action, później Sukces w Ostrowie Wielkopolskim. Z ramienia Szkoły Języka Angielskiego Kraina Baśni pracowała jako nauczyciel języka angielskiego w przedszkolach w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim i Lewkowie. Teraz uczy języka angielskiego w klasach I – VI w dwóch Szkołach Podstawowych: w Lewkowie i w Szczurach.


Joanna Suska

Grafik freelancer. absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Uniwersytetu Artystycznego (dawnej Akademii Sztuk Pięknych) w Poznaniu. W Projekcie Joanna tworzy oprawę graficzną materiałów dydaktycznych.


Gosia Szukała

Absolwentka edukacji elementarnej i terapii pedagogicznej oraz kognitywistyki. Oprócz zgłębiania tajników umysłu oraz pracy w jednej z poznańskich podstawówek czasem projektuje też strony internetowe. Całym sercem oddana rozwijaniu kreatywności dzieci. Niestrudzona trenerka i wierna fanka Odysei Umysłu.

W Projekcie tworzy scenariusze zajęć, podczas których dzieci rozwiną umiejętność współpracy w grupie.


Ewa Troczyńska

Ewa pracuje w Szkole Podstawowej w Dąbrówce. Razem z Jo prowadzi też prywatną szkołę językową Ewa-i-Jo.

+
Projekt Unijny
Copyright © 2014 4ELT Anna Gębka-Suska